Menu

0212 493 11 00 info@babilbasim.com

HAKKIMIZDA

BABİL BASIM ve MATBAACILIK

Babil Basım, İstanbul Avrupa Yakası Topkapı' da 2009 yılından itibaren matbaa ve basım alanında faaliyet göstermektedir. 2001 yılında sektörde ajans hizmeti ile başlayan firma daha sonra dergi basım, katalog basım ve kitap basım konularında faaliyet göstermiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır.

Matbaa sektörü niteliği itibariyle teknolojik altyapısını sürekli yenilemeyi gerektirdiğinden yatırım alanını buna göre düzenlemekte ve çözüm ortaklığı sistemini özgün bir yöntemle geliştirip sektörde varlığını etkin bir şekilde hissettirmektedir. Matbaa müşterilerinin beklentisi doğrultusunda altyapısını sürekli olarak geliştirip piyasadaki değişimlere hızlı bir şekilde reaksiyon göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Farklı alanlarda oluşan ihtiyaçları ekonomik yollardan çözebilmek için çalışma yapmaktayız. Pratik çözümler sunarak farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlamaktayız.

Daha iyi hizmet verebilmek adına ileri teknolojiye sahip cihazlar ile üretim sağlamaktayız. Kısa vadede belirlemiş olduğumuz bütün hizmetleri hayata geçirerek giderek büyüyen ailemiz ile bu alandaki taleplerinizi karşılamaya devam etmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız uzun vadede daha geniş alanda hizmet verebilmek adına çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda özellikle müşteri taleplerini tamamen profesyonel şekilde karşılayabilmek adına uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Üretim aşamasında oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem almaktayız. Ekonomik fiyatlar üzerinden ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kaliteli hizmet alabilmeniz için belirlemiş olduğumuz standartlara uygun şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Aralıksız şekilde devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar ile ileriye dönük belirlemiş olduğumuz alanda hizmet vermek için çalışmaktayız.

Baskıya hazırlık departmanına gelen işler; tümü lisanslı grafik programlarımızla ve konusunda deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilerek, müşteriden gelen işlerin renk değerleri, fotoğrafların kontrolü, varsa renk düzeltmeleri, renk kalibrasyonu tam olarak yapılmış ekranlarda uluslararası baskı standartlarına uygun hale getirilir.

Baskı öncesi departmanında kontrolü yapılan işler baskı bölümüne ve ilgili departmanlara bilgisayar ortamında aktarılır ve konusunda uzman baskı ekibimiz tarafından modern ve yüksek teknolojili makinelerde uluslararası baskı standartlarının bütün gerekleri ve kontrolleri yerine getirilerek basılır. Baskı üretim bölümü ve bütün bina merkezi ısıtma ve havalandırma sitemiyle kontrol edilerek ısı ve nem oranları standart tutulmaktadır.

Bu bölümde daha önce tanımlanmış ve baskısı bitirilmiş işler, varsa laminasyonu yapılarak deneyimli ekipler tarafından mücellithanemizde üretimle ilgili baskı sonrası bütün işlemler tamamlanarak üretimi sonuçlanan ürünler sevke hazır hale getirilir. Paketleme ve lojistik destek sunduğumuz standart hizmetler içindedir.

KATALOG BASIMI

Yüksek Baskı Kalitesi ile Katalog Basımı, Ürün Kataloğu ve Katalog Örnekleri ile ürünlerinizi hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde sunabilirsiniz. Katalog fiyatları sayfa sayısı, toplam baskı miktarı, kağıt kalitesi, ciltleme v.b özelliklere göre farklılık göstermektedir.

KİTAP BASIMI

Kitap mı yazdınız, dizgi, baskı ve bandrol işlerini sizin adınıza takip eder, kitap basımını yapmaktayız. Konusunda uzman kitap baskı firmamız müşteri memnuniyetini kazanmak ve kitapbasım sektöründe zirvede kalmak için çalışmaktadır.

DERGİ BASIMI

Dergi basımı, konunuzda tüm detayları müşterilerinize ve hedef kitlenize birlikte sunabileceğiniz en kapsamlı Matbaa baskılarındandır. Dergi çeşitleri yapılışı açısından 3 şekilde sınıflandırılabilirler;
İplik dikişli dergi, Tel dikişli dergi, Amerikan ciltli dergi

KUTU VE AMBALAJ

Firmalara özel ürün kutuları üretimimiz lokal lak, embos lak, gofre uygulamaları ile özel tasarımlı, marjinal ve şık.  Özel kesim, yapıştırma, sıvama, kağıt veya sünger floklu ve floksuz seperatör ile ayrı bölmeli olarak tasarıma özel üretim seçenekleri. Kutu İmalatı. Baskılı kutu modelleri, özel tasarım ile karton kapaklı, kapaksız kutu, taslama kutu, kraft kutu ve birçok seçenek ile size özel üretim hediyelik, ürün kutuları

Grafik Tasarım

Grafik tasarım firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalara beğenme garantisi veriyoruz. Matbaacılık ve Reklam sektörü içerisinde en çok dikkat çeken her zaman görsel medya alanı olmuştur. Ayrıca dijital internet ortamında değil aynı zamanda da matbaa sektörü içerisinde de grafik tasarım büyük önem kazanmaktadır. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan bu görsel medya sektörü içerisinde sizler ne kadar kaliteli bir grafik tasarıma sahip olursanız eğer o kadar fazla firmanızın kalitesini öne sürersiniz. En iyi grafiğe sahip olan firmalar her zaman akılda kalıcı bir görsel reklamcılığı elde etmişlerdir. Sizler de artık en iyi şekilde bu alan da grafik tasarımına sahip olabilecek ve firmanızın birçok grafik işlerin de en makul fiyatları da elde edeceksiniz. Markanız için grafik tasarımı ajansımız ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.